banner kuo 2017

Archiv

V návaznosti na Kocianovo Ústí 2016 vyšel na webu iDnes.cz otevřený rozhovor s Pavlem Šporclem, uměleckým ředitelem festivalu a patronem KHS 2016. Interview si můžete přečíst ZDE!

Ceny KHS 2016 rozdány

In Archiv
středa, 11 květen 2016 20:34

Přinášíme seznam oceněných laureátů KHS 2016 s jejich výhrami a cenami.

Ředitelka soutěže Lenka Lipenská a umělecký ředitel festivalu, houslista Pavel Šporcl hovořili o Kocianově Ústí i v Českém rozhlase (Vltava). Poslechnout si to můžete ZDE.

Ihned po vyhlášení výsledků jsme hovořili s letošním laureátem Nikolou Pajanovićem. Do Ústí nad Orlicí přijel ze Slovinska.
Right after the announcement of the results we talked to this year’s laureate Nikola Pajanović. He came to Ústí from Slovenia.

OMLUVA / APOLOGY

In Archiv
sobota, 07 květen 2016 17:18

Redakce se mým jménem omlouvá za chybu, která se objevila ve 3. vydání zpravodaje. Na straně 5 v anketě IV. kategorie došlo k záměně jmen soutěžících. Prvním respondentem byla Gabriela Barillová, nikoliv Miriam Magdalena Haniková. Omlouváme se za chybné uvedení jmen a děkujeme za přízeň, kterou jste našemu zpravodaji letos věnovali.

The redaction with my name is sorry for the mistake, that appeared in the third issue of the newspaper. On page 5 in a survey of the IV. category the names have been exchanged. The first respondent was Gabriela Barillová, not Miriam Magdalena Hanikova. We apologize for the false insertion of names and thank you for your favor for our this year's newspaper.

Mgr. Jan Pokorný

šéfredaktor / editor in chief

ON-LINE: 4. zpravodaj 2016

In Archiv
sobota, 07 květen 2016 17:03

4. zpravodaj letošního roku 2016 je již níže k dispozici i v on-line podobě.

Strana 1 z 9