banner kuo 2017

CENY KHS 2016

Laureát KHS 2016:

Nikola Pajanović, Slovinsko

Cena Českého rozhlasu pro laureáta KHS 2016 – rozhlasová nahrávka s Českým rozhlasem 3 Vltava:

Nikola Pajanović, Slovinsko

Cena hudebního nakladatelství Bärenreiter Praha pro laureáta KHS 2016 – výběr notového materiálu v hodnotě 5 000,- Kč:

Nikola Pajanović, Slovinsko

Cena hudebního nakladatelství Bärenreiter Praha pro pedagoga, jehož žák se stal laureátem KHS 2016 – výběr notového materiálu v hodnotě 3 000,- Kč:

Gorjan Košuta

Cena patrona soutěže Pavla Šporcla pro nejlepšího českého soutěžícího: vystoupení na koncertě s Pavlem Šporclem

Daniel Matejča, ZŠ a ZUŠ Jabloňová, Liberec

Mistrovský smyčec pro vítěze 4. kategorie věnovaný ateliérem Pötzl:

Nikola Pajanović, Slovinsko

Cena pro nejlepšího českého účastníka ze IV. kategorie: interpretační kurzy pořádané Bohuslavem Matouškem

Kryštof Kohout, Konzervatoř Plzeň

Věcné ceny z obchodu Jan B. Špidlen:

Victor Ivaylov Vasilev, Bulharsko

Daniel Matejča, Liberec

Sofija Glavičić, Srbsko

Miona Topalović, Srbsko

Nikola Pajanović, Slovinsko

Poukaz na služby z dílny Čech houslařství v hodnotě 5 000,- Kč:

Nikola Pajanović, Slovinsko

Cena za nejlepší interpretaci skladby Jaroslava Kociana:

Miona Topalović, Srbsko

Diplom za vynikající klavírní doprovod:

Martina Hájková


I. kategorie 58. ročníku KHS 2016

1. cena: Victor Ivaylov Vasilev, Bulharsko

2. cena: Vilém Jirsa, ZUŠ Náchod

3. cena:
Alžběta Dusová, ZUŠ A. Voborského, Praha
Jambalbayarnyam Batbyamba, Mongolsko

ČU I.:
Johana Klímová, ZUŠ B. Jeremiáše České Budějovice
Yungi Kaneko, Německo

ČU II.: Ludmila Darunchai Špaček, Brno, soukromá žákyně

ČU III.: Anudari Batmunkh, Mongolsko


Upomínkový list:

Lenka Filipová, ZUŠ V. Wünsche, Šenov

Nikita Minčuk, Hradec Králové, soukromý žák

 

II. kategorie

1. cena: Daniel Matejča, ZUŠ Liberec

2. cena: Veronika Jugasová, ZUŠ Jižní Město Praha 4

3. cena:
Gila Kilcher, Švýcarsko
Spasojevič Matija, Srbsko

ČU I.: Emujin Enkhbaatar, Mongolsko

ČU II.:
Maralgoo Tsogtbayar, Mongolsko
Eliška Klímová, ZUŠ B. Jeremiáše České Budějovice

ČU III.: Leonid Sokolov, Rusko

 

III. kategorie

1.cena:
Sofija Glavičić, Srbsko
Miona Topalović, Srbsko

2. cena: Magda Routová, ZUŠ Řevnice

3. cena:
Hana Jasanská, ZUŠ Ústí nad Orlicí
Klára Zaykova, Praha
Dana Bilichenko, Ukrajina

ČU I.: Natálie Garguláková, ZUŠ Kroměříž

ČU III.: Ayalguun Bayarbaatar, Mongolsko

 

IV. kategorie

1. cena: Nikola Pajanović, Slovinsko

2. cena:

Kryštof Kohout, Konzervatoř Plzeň
Miriam Magdalena Haniková, Frenštát pod Radhoštěm
Ana Sešek, Slovinsko

3. cena:

Hannah Corbett, Kanada - Ontario
Milica Soiljkovič, Srbsko

ČU I: Stefanija Udicky, Srbsko

ČU II.:
Gabriela Barillová, Praha
Katinka Nilssen, Norsko