Menu

Soutěžící 2022

 

1. kategorie 

ALTANGEREL ANKHZAYA (2014)
Antonio Vivaldi : Houslový koncert G dur op. 3, č. 3 / Violin concerto in G Major Op. 3, No. 3 (1st movement)
Mongolsko / Mongolia – Children´s Palace of Mongolia
Teacher: Otgonjargal Guljav
Piano accompanist:

FEHÉR FILIP (2012)
Edouard Lalo: Symphonie espagnole op. 21 (1. věta Allegro non troppo)
Slovensko / Slovakia – Stadt Wien Musikschulen – Musikschule Margareten, Wien
Pedagog: Andrei Kalisch
Klavírní doprovod: Hana Louženská 

FERNANDEZ OSTAŠEVSKI MILA IMAK (2012)
Anatoli Komarowski: Concerto in E minor (1st movement)
Slovinsko / Slovenia – Conservatory of Music and Ballet, Ljubljana
Teacher: Vid Sajovic
Piano accompanist: Božena Hrup

JANSKÁ MARIE (2012)
Joseph Haydn: Koncert G dur č. 4. (1. věta)
ČR – ZUŠ A. Voborského, Praha 4 Modřany
Pedagog: Markéta Vybíralová
Klavírní doprovod: Kateřina Brzotická

KRASTEVA BOGOMILA LYUDILOVA (2012)
Charles Auguste de Bériot: Concerto No. 9 (1st movement)
William Hermann Potstock: Souvenir de Sarasate
Bulharsko/Bulgaria – National School of Music „Lyubomir Pipkov“, Sofia
Teacher: Blagorodna Taneva
Piano accompanist: Hana Louženská 

MERICO MICHELANGELO (2013)
Charles Auguste de Bériot: Koncert č. 9
ČR – soukromá výuka / private lesson
Pedagog: Prof. Hanna Melnyk
Piano accompanist: Cristian Merico

NASANJARGAL BADRAKH (2012)
Antonio Vivaldi: Violin Concerto in A minor
Mongolsko / Mongolia – Mongolian State Conservatory
Teacher: Jamsran Enkhtuya
Piano accompanist: Martina Hájková

PIERLOT INÈS (2012)
Fritz Kreisler: Prelude and Allegro
Francie / France –  City Conservatory of Paris
Teacher: Christophe Poiget
Piano accompanist: Maria Elena Sredeva

TRANOVÁ TINA (2012)
Jean Baptiste Accolay: Koncert a moll
ČR – ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň
Pedagog: Olga Kinzlová
Klavírní doprovod: MgA. Petr Novák

TURMUNKH PUREVTSETSEG (2012)
Friedrich Seitz: Violin Concerto No. 2 (3rd movement)
Mongolsko / Mongolia – Children´s Palace of Mongolia
Teacher: Otgonjargal Guljav
Piano accompanist:

UUGANBAATAR NAMUUNBAIGALI (2012)
Jean Baptiste Accolay: Violin Concerto in A minor
Mongolsko / Mongolia – Sukhbaatar district, Beijing street, Ulaanbaatar
Teacher: Galbadrakh Dashkhuu
Piano accompanist: Ganchimeg Noosov

 

2. kategorie 

ANKHBAYAR KHULAN (2011)
Charles Auguste de Bériot: Violin Concerto No. 7 (1st movement)
Fritz Kreisler: Sicilienne & Rigaudon
Mongolsko / Mongolia – Sukhbaatar district, Beijing street, Ulaanbaatar
Teacher: Galbadrakh Dashkhuu
Piano accompanist: Ganchimeg Noosov

KALISCH MICHAELA (2010)
Antonín Dvořák: Romantic Pieces op. 75 (1. Allegro moderato, 2. Allegro maestoso)
Gaetano Pugnani – Fritz Kreisler: Praeludium and Allegro
Rakousko / Austria – Margareten Music School, Wien
Teacher: Andrei Kalisch
Piano accompanist: Hana Louženská

NASANBAT GUNZEE (2011)
Charles Auguste de Bériot: Violin Concerto No. 9 (1st movement)
Fritz Kreisler: Sicilienne & Rigaudon
Mongolsko / Mongolia – Sukhbaatar district, Beijing street, Ulaanbaatar
Teacher: Galbadrakh Dashkhuu
Piano accompanist: Ganchimeg Noosov

NOVOTNÝ SAMUEL BERNHARD (2011)
Antonín Dvořák: Romantický kus č. 1
Johann Sebastian Bach: Boureé
Ezra Jenkinson: Elfentanz
ČR – ZUŠ Františka Kmocha, Kolín
Pedagog: Jiří Dojciak, DiS.
Klavírní doprovod: MgA. Václav Mlčoch

PÁNEK NIKOLAS (2011)
Jean Baptiste Accolay: Koncert č. 1 a moll
Jan Benda: Grave
ČR – ZUŠ Frýdlantská, Liberec
Pedagog: Natela Lomtadze
Klavírní doprovod: Elena Kadlas

SHIGEMATSU KANON (2010)
Charles Auguste de Bériot: Koncert č. 9 a moll op. 104 (1. a 3. věta)
ČR – soukromá výuka
Pedagog: Rikako Máchová-Yamaguchi
Klavírní doprovod: Václav Mácha

VYDRA ADAM (2011)
Oskar Rieding: Concertino v maďarském stylu a moll op. 21
Edward Elgar: Salut d´Amour
ČR – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice
Pedagog: Tuula Sivula-Vacek
Klavírní doprovod: Dorota Lukášová

VYDROVÁ HELENA (2010)
Joseph Haydn: Houslový koncert G dur (Allegro moderato)
Fritz Kreisler: Preludium a Allegro ve stylu Pugnaniho
ČR – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice
Pedagog: Tuula Sivula-Vacek
Klavírní doprovod: Dorota Lukášová

WATZKO MAGDALENA ANNA (2011)
Nicolo Paganini: Cantabile D dur
Federigo Fiorillo: Koncertní etuda č. 28
ČR – ZUŠ Český Krumlov
Pedagog: Bohumil Novotný
Klavírní doprovod: MgA. Jitka Šlechtová

ZBROŽEK ANTONÍN (2010)
Jean Baptiste Accolay: Koncert č. 1 a moll
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Jakub Fišer
Klavírní doprovod: Hana Louženská

 

3. kategorie

BENEDIK TADEJ (2008)
Fritz Kreisler: Praeludium and Allegro in the style of Pugnani
Henryk Wieniawski: Concerto No. 2, op. 22 (Allegro moderato)
Nicolo Paganini: Caprice No. 24
Slovinsko/Slovenia – KGBL, Ljubljana
Teacher: Uroš Bičan
Piano accompanist: Božena Hrup

BŁAZIK MAŁGORZATA MARIA (2009)
Antonín Dvořák: Ballade op. 15
Franz Drdla: Fantasy Carmen
Polsko/Poland – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Brzewskiego, Warszawa
Teacher: Prof. Magdalena Szczepanowska/Agnieszka Cypryk
Piano accompanist:

DOMINCOVÁ ALŽBĚTA (2008)
Max Bruch: Koncert g moll (1. věta Allegro moderato)
Josef Suk: Čtyři kusy (č. 2 Appassionato)
ČR – ZUŠ Kroměříž
Pedagog: Mgr. Václav Křivánek
Klavírní doprovod: Mgr. Art. Mária Vaitová

GUTTMANN DANIEL (2008)
Niccolo Paganini – Fritz Kreisler: La Campanella
Pablo de Sarasate: Introduction and Tarantella op. 43
Henryk Wianiawski: Polonaise op. 4
Rakousko/Österreich – Musikschule Margareten, Wien
Teacher: Andrei Kalisch
Piano accompanist: Martina Hájková

HAMAMOTO KANO (2009)
Franz Drdla: Fantasy Carmen
Japonsko/Japan – Asahi Miyazakishi Miyazakiken
Teacher: Yayoi Toda
Piano accompanist: Martina Hájková

HATZ JACOB ALEXANDER (2008)
Carlos Gardel – arr. John Williams: Tango (Por una Cabeza)
Jules Massenet: Méditation
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Violin Concerto in E minor op. 64 (3rd movement: Allegretto non Troppo – Allegro molto vivace)
Teacher: Viorel Tarara
Piano accompanist:

RYUNOSUKE ASANO (2009)
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Violin Concerto in E minor op. 64 (3rd movement: Allegretto non Troppo – Allegro molto vivace)
Johannes Brahms: Violin Sonata No. 1 in G Major op. 78 (1st movement)
Spojené arabské emiráty – Japonsko/ UAE – Japan – National Conservatory Dubai
Teacher: Riad Kudsi
Piano accompanist: Martina Hájková

LUKÁŠOVÁ VIOLA (2008)
Charles Auguste de Bériot: Houslový koncert č. 9, op. 104
Pablo de Sarasate: Introdukce a Tarantela
ČR – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice
Pedagog: Tuula Sivula-Vacek
Klavírní doprovod: Dorota Lukášová

ZORJAN LANA (2008)
Camille Saint-Saëns: Violin Concerto No. 3, op. 61 (Allegro non troppo)
Camille Saint-Saëns: Introduction and Rondo Capriccioso
Srbsko/Serbia – Bul. Cara Lazara
Teacher: Ivana Aćimoski-Žikić
Piano accompanist: Martina Hájková

 

4. kategorie

CERMAN JAN (2007)
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Houslový koncert e moll op. 64 (2. věta Andante, 3. věta Allegretto non troppo – Allegro molto vivace)
Eugène Ysaÿe: Houslová sonáta op. 27, č. 2 (2. část Malinconia, 4. část Les furies)
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Radka Beranová
Klavírní doprovod: Martina Hájková

DUSOVÁ ALŽBĚTA (2006)
Antonín Dvořák: Houslový koncert a moll op. 53
Camille Saint-Saëns: Havanaise E dur op. 83
ČR – soukromá výuka
Pedagog: Jana Illetšková
Klavírní doprovod: Kristina Marková Stepasjuková

FILIPOVÁ LENKA (2007)
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Koncert e moll op. 64 (1. a 2. věta)
ČR – ZUŠ Šenov
Pedagog: Petr Kupka
Klavírní doprovod: Regina Bednaříková

IZDEBSKI MATEUSZ PAWEŁ (2007)
Jeno Hubay: Carmen Fantasy
Eugène Ysaÿe: Sonata No. 5
Polsko/Poland – Rakowiecka St. Warszawa
Teacher: Magdalena Szczepanowska
Piano accompanist:

JIRSA VILÉM (2006)
Dmitrij Dmitrijevič Šostakovič: Koncert č. 1 a moll (3. a 4. věta)
ČR – Pražská konzervatoř
Pedagog: Pavel Kudelásek
Klavírní doprovod: Daniela Foltýnová

JOSIFOSKI ANDJELA (2006)
Petr Iljič Čajkovskij: Violin Concerto in D Major op. 35 (1st movement)
Srbsko/ Serbia – Kosta Manojlovic Zemun
Teacher: Sanda Dramicanin
Piano accompanist: Smilja Josifoski

JURGUTAVIČIŪTĖ LIEPA (2006)
Petr Iljič Čajkovskij: Violin Concerto in D Major op. 35 (2nd and 3rd movement)
Litva/Lithuania – Vilnius
Teacher: Rusnė Mataitytė
Piano accompanist: Martina Hájková

KOMLENIĆ NAĐA (2006)
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Koncert e moll op. 64 (1. věta)
Srbsko/Serbia – School of Musically gifted children, Ćuprija
Teacher: Olivera Milić – Hirscher
Piano accompanist: Jovana Nikolić

KOSTELENEC MILAN (2007)
Petr Iljič Čajkovskij: Koncert D dur op. 35 (1. věta)
ČR – ZUŠ Frýdlantská, Liberec
Pedagog: Petr Matěják
Klavírní doprovod: Daniel Hutař

MOON BOHA (2006)
Franz Waxman: Carmen Fantasy
Wolfgang Amadeus Mozart: Adagio in E Major
ČR – Praha
Pedagog: Josef Špaček
Klavírní doprovod: Miroslav Sekera

MUNKHBAT MURUN RYUKI (2007)
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Violin Concerto in E minor op. 64 (2nd and 3rd movement)
Mongolsko/Mongolia – Mongolian State Conservatory
Teacher: Dashkhuu Galbadrakh
Piano accompanist: Noosov Ganchimeg

NOGAROTTO FEDERICO (2006)
Nicolo Paganini: Concerto No 1, op. 6 (1st movement with Sauret cadenza)
Itálie/Italy – International Perosi Academy, Biella
Teacher: P. Berman, M. Fornaciari, J. Berinskaya
Piano accompanist: Roberto Nogarotto

RÅBU TORJE GUNVALDSEN (2006)
Jenö Hubay: Hejre Kati
Pablo de Sarasate: Romanza Andalucia
Jean Sibelius: Violin Concerto No. 1 in D minor (3rd movement Allegro ma non tanto)
Norsko/Norway – Barratt Due Musikkinstiutt, Oslo
Teacher: Alf Richard Kraggerud, Stephan Barratt Due
Piano accompanist: Martina Hájková 

ŠPAČEK LUDMILA DARUNCHAI (2006)
Édouard Lalo: Symphonie espagnole op. 21 (1. a 5. věta)
ČR – Konzervatoř Brno
Pedagog: Jiří Pospíchal
Klavírní doprovod: Michaela Cándrová