Kocianovo Ústí

Menu

Mirek Němec: Jak to slyším já (1. kategorie)

Haruhi Asami: Od prvních tónů mladičká soutěžící z Japonska (jedna ze dvou nejmladších, nar. 2016), zaujala virtuozitou. U klavíru výborná Silvie Ježková! Skvělý výkon, bravo, úžasné! V osmi letech virtuózní výkon se vším kořením, co k tomu patří! Nepřenosný posluchačský zážitek.

 

Clea Lavorgna: Druhé francouzské děvče z Nice. Obě sestry (sestra Sora je včerejší vítězkou z 2. kategorie) reprezentovaly Azurové pobřeží znamenitě. Clea zvolila poměrně rychlé tempo skladeb. Malá virtuoska! Svoji starší sestru v běhu let, ne-li už teď, určitě dohání a dožene. Výrazný výkon! Odteď je jasné, že kdekoliv Oušťáci uvidí zmínku o Nice, vzpomenou si na obě sestry. 

 

Eloisa Maria Aubert: Povinná skladba L. Jansy Concertino D dur (1. věta) se v jejím provedení pěkně poslouchá. A mladičká slečna se muže přetrhnout (v dobrém). Wieniawski: podává opravdu brilantní výkon. Tato slečna nepochybně zahýbe pořadím. V její hře je ono pověstné „něco navíc“. Opravdická mladá malá umělkyně.

 

Vít Langášek: Báječná úroveň první skladby. Druhá skladba zpívající housle. Mládenec na bezvadné úrovni. Přece jen je vidět, že čeští pedagogové vědí, do čeho a s kým jdou. Bravo!